Rakipleriniz arasında öne çıkmak istiyorsunuz ve reklamın önemini bildiğiniz için broşürler, dergiler, el ilanları her yolu deniyorsunuz. Ancak, siz de biliyorsunuz ki apartman kapılarının altından atılarak veya kapılara asılarak dağıtılan o el ilanları ve broşürler, siz oradan ayrılır ayrılmaz apartman görevlisi, apartman yöneticisi veya rakip işletmenin elemanları tarafından toplanıp imha ediliyor veya sokakta ayaklar altında gezebiliyor.

Biraz samimi olun ve kendinize şu soruyu sorun.” Ben olsam bu el ilanını alıp, bir gün lazım olursa diye evimde saklar mıyım?” Eğer hakikaten samimiyseniz cevabınız "hayır" olacaktır. Çünkü ; bir halı yıkama işletmesi, apartman kapısına magnet yapıştırıp gittiğinde, "eğer bir gün halımı yıkatmak istersem lazım olur" diye kimse alıp o el ilanını veya magneti evinin bir köşesinde saklamayacak.

Neden Bize Reklam Vermelisiniz?

reklam

Reklam materyallerinizin çöp olmamasını, doğru hedef kitleye ulaşmasını istediğiniz anda devreye biz giriyoruz. İşin maliyet kısmı da cabası.

Diyelim ki Beşiktaş’ta faaliyet gösteren bir marangozsunuz ve el ilanı veya dergi yoluyla reklam yaptınız. Dağıttığınız bu el ilanı veya dergiyi eline alan kişi, o anda bir marangoza ihtiyacı yoksa o ilanı buruşturup çöpe atacaktır.

Oysa günümüzde marangoza ihtiyaç duyan kişi çekmece çekmece broşür aramak yerine, cebinden telefonunu çıkartıp veya tabletini/bilgisayarını açıp arama motoruna “Beşiktaş’taki marangozlar” yazıp karşısına çıkan ilk marangozu arayacaktır.

İşte biz marangoz arayan bir Beşiktaş sakinine terzi reklamı göstermek yerine, ihtiyaca uygun olarak doğru zamanda, doğru reklamı yaparak ilk arananın siz olmanızı sağlıyoruz.


Reklam modellerimizi ve fiyatlarımızı görmek için tıklayınızReklam vermek ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve whatsapp hatlarından veya aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

(0533) 353 5523

(0533) 353 5523


Newsletter: